Усе, що вам може зацікавити в Мені та Корюківці
Солдат Володимир Луцик поліг біля села Іванівське у Бахмутському районі Про Володимира розповідає мама Алла Кожен може долучитися до збору імен загиблих у війні Росії проти України. Аби повідомити дані про втрати України — заповнюйте форми: для загиблих військових та цивільних жертв.
Солдат Володимир Луцик поліг біля села Іванівське у Бахмутському районі

Солдат Володимир Луцик поліг 19 липня 2023 року біля села Іванівське у Бахмутському районі Донеччини. Під час бою з ворогом потрапив під артилерійський обстріл і був смертельно поранений. Тепер захисникові назавжди 22 роки.

Володимир народився у місті Шахтарськ Донецької області. Там провів дитинство, пішов до першого класу. У 2014 році родина переїхала до Чернівців. Там Володимир закінчив школу та Чернівецьке вище професійне училище радіоелектроніки. Потім працював на будівництві.

У перший день повномасштабного вторгнення чоловік долучився до територіальної оборони. А в лютому 2023 року уклав контракт і став на захист країни у лавах 80-ї окремої десантно-штурмової бригади ЗСУ.