На Менщині майже протягом місяця правоохоронці проводили оперативно-профілактичне відпрацювання. Окрім місцевої міліції, зі злочинністю боролися співробітники управління МВС у Чернігівській області – спецпідрозділу «Беркут», батальйону патрульної служби, управлінь карного розшуку, державної служби боротьби з економічною злочинністю, громадської безпеки, боротьби з незаконним обігом наркотиків.

За інформацією старшого інспектора по роботі з населенням та громадськими формуваннями райвідділу міліції Лариси Кулич, щодня на відпрацювання виходили 40 правоохоронців. Відпрацьовувалися усі населені пункти району. Основними завданнями були розкриття латентних (себто, прихованих) злочинів, боротьба з незаконним обігом наркотиків, економічними, тяжкими та особливо тяжкими злочинами та забезпечення охорони громадського порядку в районі.

За словами Лариси Кулич, за час відпрацювання було зареєстровано 29 фактів правопорушень з ознаками злочинів. Виявлено шість тяжких злочинів, два – в економічній сфері, запротокольовано сім фактів зберігання та два факти збуту наркотичної речовини. По 11 фактах вже порушено кримінальні справи.

До адміністративної відповідальності притягнуто 474 особи. Зокрема, 37 – за керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння, 238 – за розпивання пива, алкогольних та слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або за появу у громадських місцях у п’яному вигляді, сім – за порушення правил торгівлі алкогольними і тютюновими виробами.

Проводилась робота і по лінії боротьби з незаконним обігом наркотиків, особливо серед молоді. По одному факту порушено кримінальну справу, а шість осіб притягнуто до адміністративної відповідальності. Виявлено також три факти незаконного продажу спиртовмісної речовини.

Коментарі закриті.