пам'ятьСьогодні у населених пунктах Менського району відбулися урочисті заходи з нагоди 69-ї річниці визволення України у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років. Дні далекого 1944 назавжди закарбовані у пам’яті тих, хто боровся за свободу свого рідного краю, хто до останнього відстоював честь рідних серцю місць.

Чимало героїв Великої Вітчизняної війни так і не дожили до днів остаточного визволення та звільнення України від окупаційного режиму. Та їхні подвиги досі живуть у пам’яті та серцях співвітчизників, у вдячності нащадків за незборимість духу.

Урочистості у місті розпочалися покладанням квітів до обеліска Слави і продовжились мітингом. У святкових заходах взяли участь ветерани Великої Вітчизняної війни, голова райдержадміністрації Анатолій Соломко, голова районної ради Володимир Невжинський, їхні заступники, керівники управлінь та відділів органів виконавчої влади, самоврядування, та громадськість.

Зі словами вітання до ветеранів звернувся районний військовий комісар Віктор Павлюк. У своєму виступі він щиро і сердечно вітав сивочолих ветеранів, дякував їм за ратний подвиг і бажав міцного здоров’я на довгі роки. Хвилиною мовчання учасники мітингу вшанували пам’ять загиблих воїнів. А працівники центральної районної бібліотеки підготували невелику читацьку композицію.

Менська районна державна адміністрація

Коментарі закриті.