DSCF0256Фрагмент з драматичної композиції «А зорі тут тихі». Фото автора.

Уже продемонстрували свої таланти аматори Степанівки і Городища, Бігача і Миколаївки, Кукович і Березни, Ленінівки і Климентинівки. Позаминулої неділі звітувало Стольне.

Доки артисти перед виходом на люди проспівували, прочитували, програвали концертну програму і обдивлялися з усіх сторін сценічні костюми, глядачі мали змогу переглянути документальний фільм про село і господарство та людей, які живуть у Стольному. Не кожен населений пункт району має свою кінострічку, а от Стольне може похвалитися не одним фільмом.

Концертна програма в основному мала військово-патріотичну тематику. Воно й не дивно, адже творчі звіти відбуваються напередодні святкування 65-ої річниці Великої Перемоги.

Добре виступили чоловічий і жіночий ансамблі, фольклорний колектив «Марія». Порадували глядачів ансамбль народних інструментів «Дивограй» і юні танцівники колективу «Мажор».

Щирими оплесками нагороджували односельці і гості виступи солістів Миколи Шумейка, Оксани Семироз, Юлії Артюх, Миколи Лазаренка.

Емоційним був виступ учасників ляльково-драматичного театру «Коротунчики», який, до речі, цього року відзначає своє п’ятиріччя. Керівник театру Валентина Оліфіренко підготувала композицію за мотивами фільму «А зорі тут тихі». У багатьох глядачів на очах блищали сльози від побаченого і почутого. Як було не змахнути непрохану вологу з очей, слухаючи уривки з солдатських трикутників, які за душу брали, зачіпали до крові за живе.

У фойє Будинку культури експонувалася виставка виробів сільських майстринь та малюнків юних художників. Тут справді було що подивитися і належно оцінити вмілі руки вишивальниць, в’язальниць та інших майстрів декоративно-прикладного мистецтва.

Коментарі закриті.