звіт15 січня у селі Миколаївка відбулися збори громадян за місцем проживання. На зборах було заслухано звіт сільського голови Андрія Баклажка щодо забезпечення виконання сільською радою і виконкомом повноважень відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування», а також розглянуто ряд інших питань. В ході звіту були підведені підсумки 2013 року та визначені основні завдання, що стоять перед територіальною громадою у 2014 році.

У заході взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Василенко, представник управління соціального захисту населення райдержадміністрації, фахівці із соціальної роботи, представник ДП «Зернятко» Григорій Коваленко, ЗМІ та інші.

Жителів села турбували питання відкриття дитячого садка, стану доріг, призначення субсидій тощо. Миколаївці мали нагоду ставити свої запитання як сільському голові так і представникам влади.

Перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Василенко у підсумку запевнив жителів села, що питання, які піднімалися на зборах, будуть взяті на контроль з подальшим їх вирішенням. Вся робота влади району спрямована на виконання ключових пріоритетів реформ, ініційованих Президентом України Віктором Януковичем та передбачених Національним планом дій щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», налаштованих на підвищення рівня життя населення.

 

Менська РДА

Коментарі закриті.