Менська РДА7 жовтня голова Менської райдержадміністрації Анатолій Соломко провів нараду з начальниками управлінь і відділів райдержадміністрації, керівниками установ та організацій району, представниками ЗМІ.

Про початок опалювального періоду 2013-2014 років у закладах гуманітарної сфери, житлового фонду, підприємствах, установах та організаціях району присутнім доповів головний спеціаліст сектору містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації Сергій Лавський.

До обговорення питання щодо забезпечення своєчасного початку та сталого проходження опалювального сезону долучилися начальник відділу освіти райдержадміністрації Леонід Литовченко, головний лікар центральної районної лікарні Петро Хомрач та начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Юлія Лукаш. Вони вказали на позитиви та негативи діяльності по своїх галузях. Були вияснені всі причини, які негативно впливають на підготовку бюджетних установ до зими. Ряд таких причин було усунуто в ході наради.

Підводячи підсумки наради, Анатолій Віталійович акцентував увагу на важливості аспекту готовності до осінньо-зимового періоду – це наявність паспортів; звернув увагу керівників на необхідності зосередити всі зусилля на своєчасному підключенні до теплоносіїв, ліквідації протікання котлів, вжиття всіх можливих заходів для збереження тепла в будівлях; вжиття дієвих заходів з енергозбереження для значного зменшення використання природного газу та можливого заміщення на альтернативні види палива. Очільник району також звернув особливу увагу керівників установ та закладів на обов’язкове проведення інструктажу фахівців перед початком опалювальних робіт.

Коментарі закриті.