Щоб зберегти покриття на дорогах Менщини, вводяться обмеження руху транспортних засобів. Заборони діятимуть у період весняного відтавання ґрунтів.

За повідомленням з райдержадміністрації, з 15 березня обмежено рух транспортних засобів загальною масою понад 12 тонн і з осьовим навантаженням понад шість тонн – по територіальних дорогах місцевого значення, загальною масою понад шість тонн і з осьовим навантаженням понад чотири тонни – по обласних і районних дорогах місцевого значення.

Обмеження не стосуються пасажирського транспорту загального користування, автомобілів аварійних служб та задіяних у ліквідації наслідків стихійних явищ або надзвичайних ситуацій. А також тракторів та інших сільськогосподарських машин, які виконуватимуть весняно-польові роботи у межах району.

Також мають право не зважати на обмеження транспортні засоби дорожніх організацій Укравтодору та підприємств, що виконують роботу за ордерами служби автомобільних доріг, погодженими з державтоінспекцією.

Не підпадає під заборону і транспорт із загальною фактичною масою до 12 тонн, задіяний для перевезення сільгосппродукції, вугілля, дров, торфобрикету, зрідженого газу, паливно-мастильних матеріалів, сільгосптехніки, запчастин – на обласних та районних дорогах місцевого значення.

Коментарі закриті.