У райлікарні поцупили троянди
Петро Хомрач.

У ніч з 13 на 14 березня сім кущів троянд викопали невідомі на клумбі у дворі Менської центральної райлікарні.

Про це повідомив «Нашому слову» головний лікар Петро Хомрач.

– Інакше, як варварством, я це назвати не можу, – сказав Петро Петрович. – Ці троянди закуплені коштом благодійників. Ми уже років п’ять їх доглядали-викохували, на зиму укривали, щоб не вимерзли. Кущі розрослися, цвіли рясно, додавали гарного настрою і хворим, і персоналу, і відвідувачам. Цією клумбою опікувалося реанімаційне відділення, завдяки санітаркам і медсестрам квіти цвіли так красиво.

– Відновити клумбу повністю, знову придбавши троянди, грошей у нас немає, – журиться головний лікар. – Але підтримувати красу все одно будемо, бо я вважаю, що якісно лікувати людей «на смітнику» не можливо. Чистота і порядок має бути не лише у приміщеннях, а й на подвір’ї лікарні. Саме тому ми систематично один день на тиждень присвячуємо прибиранню території.

…Споконвіку щось поцупити в лікарні, як і в церкві, для українців вважалося великим гріхом. Навпаки: ті, кого мучила власна совість за якийсь проступок, намагалися щось пожертвувати для хворих чи церковної громади. Що ж з нами сталося, люди?

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;Easy online sign up at the bottom of this page

The traded for Cardinals starter Shelby Miller to join their incumbent trio of starters Julio Teheran and lefties Alex Wood and Mike Minor.bauletto gucci
Also compare opportunities based on company reputation and the popularity of its phone services.mcm bags
It adds even more accountability.mcm bookbag
9 ppg) and Chandler Diekvoss (16.mcm bookbag
Tendremos que cumplir con todo el ritual: encender velas al anochecer, montarnos en trineos llevados por huskies siberianos, conducir motonieves, navegar en rompehielos por el Bltico La ciudad de Turku es el epicentro, pero el poblado de Santa Claus, con sus gnomos, est a las afueras de Rovaniemi.mulberry bags outlet

Коментарі закриті.