У райдержадміністрації стартувала люстраційна перевіркаЗаступників голови райдержадміністрації, керівника апарату РДА та керівників структурних підрозділів перевіряють у рамках люстраційного процесу.

Про це «Нашому слову» повідомили в Менській райдержадміністрації.

Особи, які підлягають перевірці, подали заяви на предмет того, що стосовно них не застосовуються заборони, які б стали приводом звільнення з роботи, і надали згоду на проведення перевірок.

Голова райдержадміністрації Олександр Мисник подав заяви та надав усі необхідні документи на перевірку відповідно до Закону України «Про очищення влади» ще в грудні минулого року. Довідка про результати перевірки наразі до райдержадміністрації не надходила.

На основі паспортних даних, поданих заяв, декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік держслужбовців формуються запити про перевірку даних та направляються до Служби безпеки України, Генеральної прокуратури, Головного управління юстиції в Чернігівській області, Територіального управління Державної судової адміністрації України в Чернігівській області, Міністерства внутрішніх справ та Менської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Чернігівській області. Такі ж перевірки проводяться і стосовно всіх осіб, які призначені чи переведені на посади державних службовців.

Стосовно інших посадових осіб перевірки розпоч­нуться з червня цього року і триватимуть півтора року.

Дані про осіб, що проходять перевірки, розміщуються на офіційному сайті Міністерства юстиції України та сайті районної державної адміністрації.

Нагадаємо, що люстраційна перевірка проводиться відповідно до норм Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки, затвердженого розпорядженням Кабінету міністрів України, Плану проведення перевірок, затвердженого розпорядженням Кабміну, та розпорядження голови райдержадміністрації.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;But this would a a special gift to anyone facing illness and lossBe a star at reaching your healthy eating goals

Have you made a New Year’s resolution to live a healthier lifestyle in 2015.prada handbag
‘Returning to a graveyard’: The Australian debates about March of the Living to Poland.mcm backpack for sale
In a statement, the organisation recently said, “The Sun is a family newspaper.ceinture hermes homme
He had good vitals, Butler said.hollister outlet
Please try again.mcm bags for sale
A nn A rbor, Mich.prada bags

“But, I mean, I don’t feel as harsh as I did at the time, because he’s my teammate now, but at the time he was on the opposite team the team that we played that were pretty good; we battled with them a couple times and I didn’t really like that team.michael kors bracelet uk

Коментарі закриті.