Відділення поштового зв’язку у Блистові – неначе картина, яка приваблює і дарує хороший настрій.

– А почалося все з того, – розповідає начальник поштового відділення Роман Боюн, – що на нараді поштовиків у Чернігові було представлено виставку виробів умільців-листонош. Я подивився, сподобалось і подумав, що таку або ще й кращу виставку можна організувати і у нашому відділенні. Порадився з начальником райвузла зв’язку Володимиром Соломком, він підтримав мою ідею.

Спочатку Роман Анатолійович власноруч зробив фотовиставку з краєвидами рідного села. Розмістив знімки у приміщенні пошти – кольорові, привабливі.

– Наші відвідувачі, милуючись, дивувалися: невже така краса у нас під боком, як мовиться, а ми її не завжди помічаємо, – розказує Роман Боюн.

Далі: пішло – поїхало. Сім’я Боюнів принесли з дому вишивані наволочки, рушники, серветки, фіранки. Наталя Боюн, яка є начальником пошти, а зараз знаходиться у відпустці по догляду за дитиною, дуже гарно вишиває.

– Цьому навчила мене нині покійна мама Валентина Павлівна, яка казала, що дівчина має йти заміж з власноруч вишитими рушниками, – розповідає Наталія Миколаївна. – Я і вишила їх, а ще серветки, картини. До речі, на рушник з вишитою калиною ми з Романом ставали під час реєстрації шлюбу…

Наслідуючи добрий почин Боюнів, до пошти принесли свої вироби Ніна Лаба, Аня Пилипенко, а Микола Степанюк подарував відділенню зв’язку фікус. Свої вишивки бісером передала і жителька Конотопа Ольга Нечаєва, яка часто гостює у родичів у Блистові.

– Клієнти, які заходять газету передплатити чи за телефон заплатити, подовгу затримуються у нас, – вдоволено каже Роман Анатолійович, – помічаю, як у них поліпшується настрій, з’являється усмішка. Свої вироби пропонують й інші блистівчани, будемо, звичайно, їх приймати. Шкода, що приміщення пошти тіснувате, нема де особливо розвернутися. Клумбу он перед поштою зробили, гладіолусів насадили. А виставка наша до вподоби і дачникам із Санкт-Петербургу. Приходять, милуються виробами, щось перемальовують, записують.

Коментарі закриті.