У Подині відбувся молебень за участю ігумена Радьківського Воздвиженського монастиряІєромонах Радьківського Воздвиженського монастиря, що поблизу Прилук, Нестор (у миру Сергій Назаров) оселився у Подині 15 років тому. А нещодавно у цьому невеличкому селі провів молебень біля приміщення, у якому колись були і школа, і ФАП, і магазин. Ієромонах має намір організувати релігійну громаду і орендувати покинуте приміщення для служби Божої.

Сергій Назаров родом з Кіровограда. Працював зварювальником, був одружений, та шлюб виявився нетривалим.

– А згодом до мене прийшло прозріння, з’явилася мета до пізнання Господа, – розповідає ієромонах. – І настільки сильним виявилося бажання бути ближче до Бога, що я поїхав до патріарха Філарета і поділився з ним своїм сокровенним.

Сергій спочатку потрапив до Чернігова, а згодом – до Домницького монастиря. Чому обрав саме наш край, пояснює просто – його завжди вабила до себе Чернігівщина своєю історією, соборами.

У 2003-му Сергій прийняв постриг монаха і цього ж року взяв участь у хресному льоті через всю Україну.

– У літаку АН-24 разом з єпископом Августіном зі Львова 20 священиків облетіли всю нашу державу. Я був з чудотворною Домницькою іконою. Після хресного льоту у мене з’явилося бажання сіяти поміж вірян світло, добро, віру, любов до Всевишнього. Вирішив у Подині заснувати релігійну громаду, подав усі потрібні документи.

І ось днями відбувався молебень, на який прийшли не лише жителі Подина, а й навколишніх хуторів. Приїздив й ігумен з Радьківського Вознесенського монастиря.

Коментарі закриті.