На минулому тижні держінспектори провели рейдову перевірку в мисливських угіддях Чернігівської області та виявили низку порушень правил полювання.

 

Так, вночі 7 грудня біля села Осьмаки Менського району держінспектори намагалися затримати браконьєрів, які пересувалися на Toyota Hilux. Нажаль, затримати потужний позашляховик не вдалось. Особи порушників наразі встановлюються.

 

 

9 грудня біля села Хибалівка Куликівського району затримано мисливця, який незаконно добув козулю. Складено протокол про адмінправопорушення за ч. 2 ст. 85 КУпАП (порушення правил полювання). Вилучено рушницю, незаконно добуту тварину та документи.

 

 

Протокол направлено на розгляд до суду для прийняття рішення по суті. За таке порушення правил полювання законодавством України передбачено штраф у розмірі від 1020 до 2040 грн., конфіскацію незаконно добутої тварини, рушниці, позбавлення права полювання на строк до 3-х років та відшкодування збитків у розмірі 32 тис. грн., завданих незаконним добуванням тварини.

 

 

Там же, цього дня затримано мисливця, який полював без належних документів (забув в автівці на іншому березі річки). Порушник відбувся штрафом у 170 грн.

 

“ЧЧ” за повідомленням ДЕІ у Чернігівській області

Коментарі закриті.