За ефективністю передплатної кампанії на друге півріччя нинішнього року Чернігівська дирекція визнана найкращою серед регіональних філій УДППЗ «Укрпошта».

Як утримати й надалі цю «високу планку», як найповніше задовольнити інформаційні потреби мешканців області? Про це йшла відверта, ділова і зацікавлена розмова поштовиків та журналістів за «круглим столом», який відбувся у Чернігівській дирекції «Укрпошти».

– Ми маємо хороший спільний досвід у проведенні передплати на друковані періодичні видання, – сказав у вступному слові директор Чернігівської філії УДППЗ «Укрпошта» Володимир Приходько. – На друге півріччя нинішнього року розповсюдили 725 тисяч примірників газет і журналів. З них більше як третина – місцеві видання. Найбільш тиражні серед них обласні – «Гарт», «Вісник Ч», «Деснянська правда», «Сіверщина» та «Деснянская неделя», районні – «Наше слово» (Мена), «Наш край» (Чернігів), «Маяк» (Корюківка), «Голос Присеймів’я» (Бахмач).

– Враховуючи дуже складну демографічну ситуацію в області, високий рівень безробіття та низький рівень заробітної плати, постійне зростання цін на товари та послуги, нова передплатна кампанія проходить у складних умовах, – наголосив керівник регіональної філії. – Та попри ці об’єктивні труднощі, ми твердо налаштовані на важку працю в нових реаліях життя, аби не втратити своїх доходів.

Дирекція зацікавлена у збільшенні передплатних тиражів всіх місцевих видань. Вона активно дбає про зміцнення зв’язків з редакціями газет, передплатниками. Планує і надалі проводити «Дні передплатника», організовувати робочі місця на великих підприємствах, в установах і навчальних закладах, на ярмарках та під час інших масових заходів. В області під час передплати, як і раніше, проводитимуться конкурси для листонош та заохочувальні акції для передплатників.

Коментарі закриті.