У Наталії і Олександра Шумських зі Слобідки десятеро хрещеників
Наталія Шумська.

Їхня родина – звичайна українська сім’я. З городами, худобою-птицею. У селі важко прожити без домашнього господарства, от і Шумські не лінуються, то мають усе своє до столу.

Наталя після закінчення школи вивчилася у Сосницькому технікумі бухгалтерського обліку на бухгалтера. За направленням поїхала працювати у село Красне, що в Чернігівському районі.

Кохання – то велика сила, оспівана поетами. Так сталося, що Наталія не прижилася у чужому селі, а вийшла заміж за свого, слобідського – Сашка Шумського.

Після закінчення декретної відпустки треба було на роботу виходити, та Наталії підвернулася посада молодшої медичної сестри у місцевому фельдшерсько-акушерському пункті. Чоловік працював у колгоспі «Шлях Жовтня» водієм.

– Минуло майже 20 років, як я вдягла білий халат медика, – каже Наталія Василівна. – Звичайно, в мої обов’язки не входить ні профілактичні, ні лікувальні функції, однак робота мені до душі. Прагну, щоб у ФАПі були ідеальний порядок і чистота. А ще намагаюся хоча б добрим словом розрадити хворого, доки він чекає прийому медика.

Наталія Шумська – широкої душі людина, її мила і щира посмішка спонукає на все світле і добре. У неї багато друзів, тому вже тричі попросили бути хрещеною матір’ю.

– Кажуть, що відмовляти батькам дитини у цьому не можна, – говорить жінка, – бо то є гріх. Не знаю, гріх чи ні, але хрещеною матір’ю я почуваюся ніби захищеною. Так мені з дітками комфортно, що не передати словами. Це треба відчути, що ти потрібна не тільки своїй рідній дитині, а твоєї помочі, розради, теплого спілкування чекають і хрещеники.

Олександр Володимирович, чоловік Наталії Василівни, за своїм характером і вдачею доб­ряк. Коли розпався колгосп і Сашко втратив роботу, не став шукати розради у чарці. Влаштувався помічником комбайнера у комунальному підприємстві, що при сільській раді. Нині, у міжсезоння, стоїть на обліку у центрі зайнятості. Займається домашніми справами, яких у селі вистачає з раннього ранку і до пізнього вечора. Доглядає за конем – найнадійнішим помічником.

Доки дружина на роботі, не вважає за щось незвичайне виконати і жіночі обов’язки по дому. Так і живуть Шумські – у злагоді, турботі одне про одного і, звичайно ж, у любові.

– Сашко мене обігнав у хрещениках, – посміхається Наталія Василівна, – має їх семеро. От скільки у нас родичів – є кому до нас у гості ходити, а нам – хоч розірвись, не хочеться нікого ображати. Куми у нас усі порядні, хазяйновиті, тож нам добре з ними.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;Good players, that shouldn’t affect them

St Edmunds will return to celebrate its 60th anniversary with an open day on May 10, which will coincide with the rugby team’s first home game of the ACT Schools Rugby competition.ceinture hermes
Injuries to De La Rosa (cut finger) and Lyles (sprained toe) bumped them from their most recent starts and led to the call ups.sac birkin hermes
Not open for credit to students with credit in another calculus sequence.timberland boots uk
The boy, who is now 10, took the stand for a short while.cheap ray ban sunglasses
Electrophysiological data were plotted as a function of time and comparisons were performed between pooled data recorded 30 to 40 minutes after occurrence of the LTP protocol as previously described (Andrieux et al.cheap ray bans sunglasses

Коментарі закриті.