Дитячий садочок з такою назвою урочисто відкрили у Миколаївці. Дошкільний заклад у селі запрацював після 15-річної перерви.
У Миколаївці відкрився «Колобок»
Оновлений «Колобок» розмістився у двох кімнатах другого поверху місцевої школи. Ігрова, спальня, санвузол – усе доведено до ладу. На кухню придбали електроплиту, посуд. Є сучасна пральна машина, достатньо іграшок, роздаткового матеріалу, постільної білизни.

– Ми, батьки, робили усе, аби дитсадок швидше запрацював, – сказала Тетяна Лаба. – Клеїли шпалери, фарбували. Звичайно, не обійшлося без допомоги спонсорів і благодійників. Від усієї дошкільницької батьківської громади щиро дякую районній і сільській владі, а ще – сільгоспкооперативу «Миколаївський» та його керівнику Роману Шумному, ПВХ «Пласт».

На відкриття дитсадка зійшлося багато миколаївців, приїхали представники районної влади. Малята з цікавістю спостерігали за всім, що діялося на алеї перед школою. Хтось міцно тримався за теплу мамину руку, а хтось смикав татка за рукав і зі сльозами на очах просився додому.

Завідувач дитсадка Тетяна Гвоздиківська намагалася заспокоїти кожного малюка. Тепло вітали дітей і батьків голова Менської райдержадміністрації Олександр Мисник, голова районної ради Володимир Невжинський, начальник відділу освіти РДА Леонід Литовченко, сільський голова Андрій Баклажко. У подарунок вихованці «Колобка» отримали телевізор і солодощі.

– Дитсадок Миколаївки – четвертий, який цього року відкрито в області. Незабаром такі ж свята мають відбутися у Блистові та Осьмаках, – запевнив керівник районної освіти під час виступу.

Звертаючись до батьків дошкільнят, їхніх дідусів і бабусь, голова райради Володимир Невжинський побажав, аби у них були щасливі і бажані проводи своїх дітей і онуків не тільки до дитсадка, а й до школи, вишу, але не на війну.

На імпровізованій сцені виступили не тільки винуватці свята – дошкільнята, а й учні школи. Вони танцювали, декламували, вручили гостям квіти і пахучий коровай, якого скуштували усі присутні.

Символічну стрічку біля входу у дитсадок перерізали представники районної влади. Усі присутні мали змогу оглянути кімнати.

Вихователькою у дошкільному закладі стала Юлія Дудко, її помічником – Любов Баклажко, а смачні страви для дітвори довірено готувати Ніні Дупло.

Коментарі закриті.