У Миколаївці блискава одним ударом убила чотирьох корів
– Оце мій помічник Топа, – гладить Петро Шелест вірного пса. Той теж у грозу на лузі був. Налякався, сердешний! Додому пізніше ледве прителюпав.

Та грозова субота наприкінці травня на усе життя запам’ятається жителю Миколаївки Петру Шелесту та його напарникам-пастухам. Трохи приглухли, та, на щастя, хоч живі залишилися. 

Щоправда, стихія таки біди наробила: у двох родин вбила по одній корові, а Шелестам не поталанило найбільше – у них загинули обидві годувальниці.

– Воно от якесь зненацька налетіло, – пригадує Петро Шелест, який того дня пас корів. – Таке страхіття зчинилося – світу білого не видно! І тут як шандарахне – корови й попадали. Буря, дощ періщить, град. Корови додому побігли, ми 160 голів пасли. А ці ж лежать, що робити? Я мо’ десь через хвилин двадцять очухався. Одна корова наче ще ворушилася, та не спасли. Ото біда!

– Подзвонили ми отим, що скот ріжуть, – доповнює чоловікову розповідь господиня Раїса. – Вони швидко приїхали. Дали нам за кожну корівку по три тисячі. Та хіба за такі гроші купиш корову? Горе-горе, я ще й зараз плачу. Чотири дні ми без молока були – це як для села небачене. Правда, люди ж приносили від своїх корівок, та хіба то діло? У нас он онуки з Чернігова приїжджають, і молочко, і сирок зі сметанкою – усе треба.

Нову корову, кажуть Шелести, тисяч за дев’ять – десять купиш, а у Березні – то й за 13 тисяч. Вже трохи стяглися – таки купили годувальницю. Каже господиня, витираючи сльозу, що далеко їй до вбитих корівок:

– Хто ж продасть ловку корову?  То треба з первачки вибирати, роздивлятися. Та не було у нас вибору.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;She was proud of youJerrett decides to leave for NBA

Arizona confirmed tonight that freshman forward Grant Jerrett has decided to leave for the NBA.mulberry handbags sale
Although the other rolls prove fine, they pale in comparison to the signature.prada wallet

Zach Domicone did, jumping on a muffed punt by Colorado Rodney Stewart at the Buffaloes 11 yard line with 15 seconds left in the first half.michael kors uk sale
“It’s funny when you get here and you drive through the town, everything comes flooding back.prada bags
San Francisco, CA: Wiley/Jossey Bass.mcm tote bag

A: The reader sent photos of the case, face, works and all inside marks of his watch.prada scarpe

“It’s extremely important to me that we don’t lose 100,” third baseman Nolan Arenado said Saturday before the Rockies hosted the Miami Marlins at Coors Field.mcm purses
(Photo: Press File Photo)On Oct.scarpe gucci uomo

Коментарі закриті.