Тільки з початку травня в Менському районі вже зареєстровано два факти шахрайства. І це незважаючи на постійні застереження і роз’яснення з боку міліції.

Один з випадків трапився у Мені, повідомляє райвідділ УМВС України в Чернігівській області. Житель міста продавав свій товар через інтернет. До нього звернувся покупець і попросив номер банківської картки для перерахунку коштів за товар. Продавець, звісно ж, повідомив номер своєї картки.

А невдовзі зателефонував нібито представник банку і повідомив, що на картку здійснюється «атака». Для того, щоб заблокувати картку, попросив назвати кодове слово – дівоче прізвище матері. У результаті з рахунку менянина було знято 10 тисяч гривень.

Міліція неодноразово попереджала, що у жодному разі не можна повідомляти номер, який знаходиться з тильної сторони банківської картки, або дівоче прізвище матері, що є кодом для доступу до рахунку. Запам’ятайте, що представники банку ніколи не запитають реквізити картки чи коди доступу до неї.

До міліції також звернулася жителька Макошине, яка повідомила, що ще на початку року замовила собі меблі та внесла передоплату у сумі три тисячі гривень. Але ні грошей, ні меблів нема до цього часу…

Якщо ви або ваші знайомі потрапили в подібну ситуацію, якщо виникла вагома підозра, що вас намагаються ошукати, негайно телефонуйте до міліції за номерами: 2-15-63 або 102. Тоді ви убезпечите себе від неприємностей, а правоохоронцям полегшите затримання зловмисників.

Коментарі закриті.