Адреса новобудови: м. Мена, вул. Шевченка, 74-б (біля Центральної районної лікарні).

Нещодавно біля Центральної районної лікарні з’явився двоповерховий 18-квартирний будинок. Наразі він майже готовий до експлуатації. Проте з 18 квартир викуплена лише одна. Більше бажаючих купити житло, поки що не знайшлося. Натомість у жителів Мени з’явилася можливість придбати квартири на пільгових умовах.

Частину вартості житла може взяти на себе держава, а саме – Чернігівське регіональне управління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву.

– Право на придбання пільгового житла мають меняни, які стоять на квартирному обліку і не старші 35 років, – розказує заступник голови РДА з питань паливно-енергетичного комплексу, транспорту і зв’язку, будівництва, житлово-комунального господарства Володимир Василенко. – Однією з умов кредитування є сплачення першого внеску – шість відсотків від вартості житла. Іншу частину суми допомагає сплатити держава, надаючи пільгові кредити на 30 років.

– Інфляція та індексація не впливають на розмір щомісячних виплат, – продовжує Володимир Василенко. – Тобто щомісяця, протягом 30 років, позичальник виплачуватиме однакову суму. Звісно, кредит можна повернути достроково.

Одинокі молоді люди та подружні пари без дітей можуть розраховувати на тривідсотковий кредит на залишкову вартість житла. Залишкова вартість житла – це сума, яка залишиться після сплачення першого внеску.

Сім’ї з однією дитиною можуть отримати безвідсотковий кредит.

Сім’ям з двома дітьми держава навіть оплатить 25 відсотків залишкової вартості житла, з трьома – 50 відсотків.

Більш детальну інформацію про умови отримання пільгового кредиту можна дізнатися у Фонді. Його адреса: м. Чернігів, пр-кт Миру, 49-а, к. 86. Прийомні дні: середа (з 9.00 до 16.00) і п’ятниця (з 9.00 до 15.00). Тел.: (22) 674-950, (22) 674-952.

За словами Володимира Василенка, Фонд надаватиме пільгові кредити тільки в тому випадку, якщо у Мені терміново назбирається достатня кількість бажаючих їх отримати. Тож людям, які хочуть скористатися шансом, треба звернутися до фонду якнайшвидше.

Отримають меняни кредити чи ні, стане відомо вже наприкінці грудня.

За інформацією Володимира Василенка, вартість одного квадратного метра житла – 4,2 тисячі гривень.

За інформацією ТОВ «Фінансова компанія «Регіон Капітал» та ТОВ «Укрбудреконструкція», квартири мають таку площу:

1-кімнатні квартири – 44 та 49 кв. м.;
2-кімнатні квартири – 65, 69 та 72 кв. м.;
3-кімнатні квартири – 85 та 88 кв. м..

Коментарі закриті.