У Мену привезли мощі святого Меркурія і освятили місце для побудови нового храмуУ день Успіння пресвятої владичиці нашої Богородиці приснодіви Марії (у народі це релігійне свято називають Першою Пречистою) у Свято-Георгієвській церкві відбулося не лише святкове Богослужіння.

Цього дня божественну літургію очолив високопреосвященний Євстратій, архієпископ Чернігівський і Ніжинський. Він привіз до Мени кіот з вмонтованими мощами преподобного Меркурія.

На божественну літургію зійшлося багато віруючих, було чимало дошкільнят, учнів, студентів. Після відправи у церкві на широкому і заквітчаному подвір’ї архієпископ Євстратій благословив їх на здоров’я, успішне навчання.

Окропивши всіх святою водою, високопреосвященний очолив хресний хід від Свято-Георгієвської церкви до місця побудови нового храму.

Було освячено поклонний хрест і місце, де незабаром розпочнеться будівництво нового приміщення медової церкви. Архієпископ заклав пам’ятний камінь на її місці, покропив усіх присутніх святою водою, привітав зі святом Першої Пречистої, побажав вірянам Божої благодаті, миру, віри і надії.

Коментарі закриті.