У Менської об’єднаної територіальної громади з’явилися перші серйозні інвестори. У   середу, 12 квітня, Мену відвідала делегація з Ізраїлю. Представників  інвестиційної компанії Джое Ерго та Мілу Рухман зустрічав голова районної ради Олександр Мисник.

 

Сторони обговорили можливість створення у районі перспективного аграрного бізнесу, який дасть поштовх для розвитку майбутньої об’єднаної громади, шляхом створення додаткових робочих місць і грошових надходжень до бюджету. Інвестиційна компанія, яку представляли ізраїльтяни, вже реалізувала в Україні понад 10 потужних проектів.

 

«Менский район має зручне географічне розташування, сприятливі умови для ведення фермерської справи, а також владу, яка з розумінням ставиться до інвесторів, а тому ми у вас», – зазначив Джое Ерго.

 

Інвестори запропонували створити у Менському районі «тепличний» бізнес і займатися вирощуванням городини. Сторони домовилися, що вже найближчим часом мають спільно написати проект будівництва теплиць, Ізраїль його профінансує.

 

«Окупність теплиць – всього кілька років, а тому згодом інвестор передасть усі теплиці на баланс міста. Це перша серйозна інвестиція у нашу Менську громаду», – каже Олександр Мисник.

 

Теплиці збудують на площі в 10 га. До речі, як порахували інвестори, в Україні нині дефіцит городини, як би це дивно не звучало. А тому вони готові поділитися і новітніми технологіями вирощування, наприклад,  огірків та помідорів.

 

Також сторони обговорили ще ряд напрямків розвитку Менської об’єднаної територіальної громади. Зокрема, стосовно купівлі МРТ-апарату для Центральної районної лікарні. Інвестори допоможуть і в цьому питанні.

2 коментарі