indexЗа інформацією управління ДПтС України в Чернігівській області, до засуджених Менської виправної колонії (№91), установи, де відбувають покарання колишні співробітники правоохоронних органів, надійшло 3 посилки.

З Новомосковська надійшла посилка, де в середині грецьких горіхів було виявлено речовину зеленого кольору рослинного походження, зовнішньо схожу на каннабіс, попередньо загорнуту в папір та фольгу, та порошкоподібну речовину білого кольору. Місто Новомосковськ Дніпропетровської області було відправником ще однієї посилки з наркотичними речовинами – в пачці з цигарками було виявлено та вилучено дві цигарки з канабісом. Із Шостки засудженому передали черевики, де в каблуках було виявлено речовину зеленого кольору рослинного походження, а також п’ять згортків з вмістом порошкоподібної речовини білого кольору, попередньо загорнуті у фольгу.

Під час догляду посилки на ім’я ув’язненого Чернігівського СІЗО в середині банки зі смальцем виявлено поліетиленовий згорток з речовиною зеленого кольору рослинного походження.

Другий випадок в слідчому ізоляторі трапився під час догляду спортивного одягу засудженої жінки – в підкладці виявлено фрагмент медичного бинта світло-коричневого кольору.

Під час здійснення обходу по периметру території Чернігівської виправної колонії (№44) було виявлено згорток з картоплею. В середині картоплини, обмотаної газетою та скотчем, знаходився шприц з рідиною темно-коричневого кольору, приблизно 14 мл.

Під час всіх випадків по каналу 102 було викликано слідчо-оперативні групи, де в присутності понятих проведено вилучення та документування даних фактів.

Коментарі закриті.