ружьеБлизько 23 години 11 січня поточного року перевіркою дотримання вимог природоохоронного законодавства у мисливських угіддях ТОВ “ПВХ-Пласт” біля села Блистова Менського району виявлено факт браконьєрства – полювання у темний період доби із застосуванням ліхтарів для підсвічування мішеней, що проводили 4 особи.

Затримати вдалось 1 порушника, яким виявився житель міста Києва. Під час затримання порушник чинив опір, погрожуючи зброєю, створював загрозу життю і здоров’ю службових осіб, які проводили перевірку.

По факту порушення правил полювання, стосовно порушника, державним інспектором з охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області складено протокол про адміністративне правопорушення за частиною 1 статті 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Зброю, набої, ліхтар для підсвічування мішеней, акумуляторну батарею вилучено. Вищезазначеною статтею передбачено адміністративну відповідальність у вигляді штрафу від 102 до 1020 грн.

Також по факту даної події Менським РВ УМВС України в Чернігівській області внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення за частиною 1 статті 345 Кримінального кодексу України (погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу), якою передбачено такі види покарань – виправні роботи на строк до двох років або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років, або позбавлення волі на той самий строк.

 

Держекоінспекція у Чернігівській області

Коментарі закриті.