Пригода сталася в ніч з 13 на 14 травня в одному з сіл Менського району. Один з жителів Чернігова звернувся в міліцію – в будинок його літньої родички – в с. Гусавка Менського району забралися невідомі, – повідомляє Олена Соловко, “Город“.

Злодії проникли в будинок близько опівночі, пошкодивши віконну раму. 82-річна Ольга Іванівна Г. в той момент відпочивала. Однак невідомому (або невідомим) мало було матеріальної наживи, зловмисник вирішив отримати і сексуальне задоволення. І скориставшись безпорадним становищем пенсіонерки, насильно змусив літню даму до злягання.

На наступний день правоохоронці приступили до розшуків гвалтівника. Незабаром вдалося встановити його особу – злодієм-донжуаном виявився місцевий житель – 43-річний Володимир Ш. В даний момент підозрюваний затриманий, ведеться слідство.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 152 – Згвалтування. Згідно зі статтею – згвалтування, тобто статеві зносини із застосуванням фізичного насильства, погрози його застосування або з використанням безпорадного стану потерпілого, – карається позбавленням волі на строк від трьох до п’яти років.

 

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;And I made a picnic and said OK, even though I cry because guns scare meBell then wallops a shot past the cover and mid off fielder for four.hollister online shop
“But this love story turns tragic as the web of lies unravels,” the episode summary says.mcm bags

Rawlings will appear on “Misfit Garage” from time to time, “to make it difficult for those who used to work for him to succeed in their new business,” says a show spokesman, who described Rawlings as “a thorn in the side” to Smith, Butler et al.timberland outlet uk
I don’t want to leave.borse gucci outlet
All my love.mulberry outlet york
It is sometimes referred to as the Gregorian Church.prada purse

If there was a food that bad for you, that you could make good for you, what would it be.sac kelly hermes

Коментарі закриті.