OLYMPUS DIGITAL CAMERAЗ метою попередження виникнення пожеж на території установ виконання покарань Чернігівської області під час весняно-літнього пожежонебезпечного періоду проведено пожежно-тактичні навчання.

Про це повідомляє Державна пенітенціарна служба України в Чернігівській області

В Менській виправній колонії № 91 управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області проводилися заняття по гасінню умовної пожежі. Персоналу добровільної пожежної дружини з числа працівників установи надавалася практична допомога особовим складом чергової варти пожежно-рятувального підрозділу Менського району управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Чернігівській області по відпрацюванню дій за призначенням.

Під час проведення даного заходу члени добровільних пожежних дружин вивчали алгоритм дій за сигналом «Буря-4», а за допомогою первинних засобів пожежогасіння гасили умовну пожежу. Подача води до місця виникнення умовної пожежі забезпечувалася пожежним автомобілем, який встановлювали на вододжерело, що розміщене на території установи.

Локалізація пожежі була здійснена за допомогою прокладеної магістральної лінії з подачею води по всім напрямкам, а для недопущення перекидання вогню на сусідні будівлі подальша ліквідація пожежі проведена за допомогою генератора піни середньої кратності.

Чергова зміна Менського пожежно-рятувального підрозділу залучається не тільки для гасіння пожежі, а й на ліквідацію наслідків дорожньо-транспортних пригод. Для цього на озброєнні є аварійно-рятувальна техніка, яка призначена для розрізання різних металевих конструкцій. Тому після проведених пожежно-тренувальних навчань працівниками місцевого підрозділу проводилася демонстрація застосування аварійного інструменту, де на прикладі розрізалися металеві двері від автомобіля.

Завдяки проведенню даного заходу було підвищено рівень майстерності особового складу добровільних пожежних дружин, позаштатних пожежних команд установ області та слідчого ізолятора, що в свою чергу впливає на бойову готовність та професійні дії при виникненні пожеж та загорань.

Коментарі закриті.