У центральній районній лікарні віднедавна можна пройти курс магнітотерапії та «підремонтувати» суглоби «іспанськими штанами». Усе це забезпечить нове фізіотерапевтичне відділення. Тепер підлікувати свій організм можна без набридлої «хімії»: пігулок та уколів.

– Фізіотерапія – це ефективний метод лікування широкого спектру різних захворювань, – пояснює головний лікар району Петро Хомрач. – Вона також сприяє швидкій реабілітації після різних хірургічних втручань. Я давно мріяв, щоб такі сучасні і конче потрібні послуги могла надавати і наша лікарня.

І ось мрія здійснилася. До речі, в нашій області подібне відділення є лише в другій міській лікарні Чернігова, отже нам є чим гордитися.

З непересічною подією наших медиків і менян привітали заступник голови ОДА Віктор Геращенко та заступник начальника обласного управління охорони здоров’я Володимир Пулін.

– Сьогоднішня подія дуже важлива, я б сказав – знакова, – наголосив голова райдержадміністрації Анатолій Соломко. – Це виважений і в той же час сміливий крок у майбутнє не лише нашої лікарні, а й Менщини взагалі. Адже такого відділення поки що немає ні в одній з районних лікарень області. Я сподіваюся, що всі його відвідувачі почуватимуться комфортно і зможуть відновити найдорожче надбання – своє здоров’я.

Участь у відкритті взяли голова районної ради Володимир Невжинський і міський голова Федір Фесюн.

Для закінчення будівництва та оснащення кабінетів з весни цього року було освоєно більше 300 тисяч гривень: 200 тисяч – з місцевого бюджету та 100 тисяч – благодійних внесків.

Дуже допомогли меценати – депутат обласної ради Олексій Бутенко, директор ПРАТ «Менське племпідприємство» Микола Костенко та інші. Значну допомогу у придбанні тренажерів надав автосалон Mitsubishi Motors в Україні (концерн «НІКО»).

– Відділення має кабінет електролікування, – розповів головний лікар району Петро Хомрач. – Він забезпечений як звичним обладнанням (УВЧ, парафін, електрофарез), так і сучасним – апарат магніто- та лазаротерапії. Наша гордість – найсучасніший апарат лімфосорбції («іспанські штани»), який призначений для лікування суглобів, варикозу нижніх кінцівок, діабету та запальних процесів органів малого тазу жінок і чоловіків. Також є кабінет масажу, зал лікувальної фізкультури з тренажерами. Пацієнти після фізичних вправ можуть скористатися душовою кабіною, відпочити на зручному диванчику. Навіть колір стін та штор підібраний так, щоб діяли на відвіду­вачів ненав’язливо і заспокійливо.

Фізіотерапевтичне відділення, яким керує Стефанія Серавіна, працює у дві зміни: з 8.30 до 18.00 (окрім неділі). Потрапити сюди можна за направленням лікарів. Лікування – безкоштовне.

Коментарі закриті.