Менська центральна районна лікарня на протязі останніх років неодноразово отримувала нагороди за зразкове утримання території. Милують око квіти, в тому числі троянди, декоративне освітлення, посаджений абрикосовий сад.

 

Однак, потребує продовження робота по удосконаленню освітлення решти території.

 

Вздовж терапевтичного відділення (біля вул. Шевченка) та бухгалтерії росли 9 дерев – 7 ялин та 2 туї. Приміщення терапевтичного корпусу збудоване в 1967 році, коли висаджені дерева – достеменно не відомо. Але і дерева мають свій життєвий вік.

 

На сьогоднішній день вони були перерослими. Враховуючи можливі наслідки несприятливих метеорологічних умов, з метою запобігання можливого руйнування споруд, попередження загрози життю людей адміністрація лікарні звернулась до Менської об’єднаної територіальної громади про видачу дозволу щодо спилювання зазначених дерев.

 

Після отримання відповідних дозвільних документів від Менської об’єднаної територіальної громади адміністрацією центральної районної лікарні було укладено договір з особою, яка має перелік необхідних згідно чинного законодавства документів на виконання робіт по спилюванню дерев. Ця робота була виконана 16 жовтня 2017 року. Після сортування матеріал з ділової деревини буде використаний для ремонту відділень лікарні або інших закладів бюджетної сфери. Частина спиляного матеріалу піде на опалення приміщень Макошинського паліативного відділення.

До речі, у двох спиляних дерев серцевина була вже дуплиста.

В планах адміністрації центральної районної лікарні озеленення території блакитними ялинами та туями.

 

За інформацією Менської ЦРЛ.

Коментарі закриті.