turmЗасуджені Менської виправної колонії № 91 готуються до Богатирських ігор. Таке рішення керівництво колонії прийняло з метою активізації спортивного життя засуджених та підтримки здоров`я.

Про це повідомляє “Високий Вал” з посиланням на представника прес-служби управління ДПтС України в Чернігівській області Ксенію Ісаєнко.

Заслужений майстер спорту України Олександр Пеканов із Чернігова, який є триразовим чемпіоном світу та багаторазовим призером престижних міжнародних турнірів з богатирського багатоборства та рекордсменом світу у вправі «Мертва тяга», завітав до колонії для відбірного туру.

Завітав не просто так, а влаштував початковий етап конкурсу. Силач привіз із собою своє спортивне спорядження богатиря: газові балони з ручками, які використовуються у вправі «Прогулянка фермера», «легке» бревно вагою 80 кг та гантелю на 60 кг.

Не дивлячись на складність вправ, бажаючих спробувати власні сили виявилось чимало – 40 чоловік. Вік учасників досить різний. Наймолодшому було всього 20 років, а найстаршому — виповнилося майже 50.

Програма змагань була складена так, що всі бажаючі спробували свої сили. Засуджені чоловіки, натхненні побаченим, змагались на більшу кількість піднімань над головою 80 кілограмового вантажу. До богатиря їм звісно було далеко, проте всі отримали можливість показати свою міць.

Під час проходження всіх вправ Олександр Пеканов розповідав про техніку підйому ваги та розкрив деякі професійні секрети богатиря. Загалом, багатьох засуджених цікавив і життєвий шлях силача, участь у різних конкурсах, різниця між українськими та іноземними богатирями.

По завершенню відбірних змагань до самого конкурсу Олександр Пеканов відібрав 10 чоловік, які показали найкращу техніку та найвагоміші результати.

«Сам конкурс відбудеться навесні, можливо в квітні, – зазначив Олександр. – Я не очікував, що серед чоловіків даного закладу буде стільки силачів, неймовірні результати показали всі, незважаючи на те, що не мають спеціальної підготовки і не являються професійними спортсменами».

За словами начальника управління Державної пенітенціарної служби в Чернігівській області Олександра Доробалюка турнір набере значного розмаху, вправи будуть видовищні та складні, а керівництво колонії надасть можливість богатирю провести ті вправи, які він запропонує засудженим, навіть якщо це буде вправа буксировки автомобіля.

Коментарі закриті.