У Мені з розмахом провели продовольчий ярмарок, який дала можливість гостям і  жителям міста за  низькими цінами купити якісну продукцію від місцевих виробників.

Його організатором виступив голова Менської районної ради Олександр Мисник, повідомляє Челайн.

—  Такі ярмарки проводяться в Києві та Київській області. Ми хочемо започаткувати в Мені. На сьогодні він перший. Якщо піде, то будемо проводити два рази на рік – перед Паскою і перед Покровою, — Олександр Мисник, голова Менської районной ради.

Підтримати ініціативу Олександра Мисника взявся і народний депутат України Валерій Давиденко. Адже такі заходи не просто створюють гарний святковий настрій, а й допомагають місцевому виробнику презентувати свою продукцію без додаткових націнок.

— Сьогодні Олександр Петрович зробив що? Він скоротив логістично-збутовий ланцюжок. Сьогодні на ярмарку торгують виробники. Ми пропагуємо тут наше, українське, — Валерій Давиденко, народний депутат України.

Атмосферу гарного настрою жителям і гостям Мени створювали творчі колективи з Чернігова,  сіл району і самого райцентру.

Спеціально підтримати Олександра Мисника, який балотується на голову об’єднаної територіальної громади, приїхав народний депутат України від партії «Наш Край» Сергій Шахов. У Верховній Раді він представляє громаду Луганщини, тому акцентував, що найголовніше сьогодні мир і реальні справи, а не популістичні гасла.

— Нам потрібно будувати нашу країну. Потрібно будувати мир в нашій країні. Він потрібен нашим дітям, — Сергій Шахов, народний депутат України ПП «Наш Край».

Місто з радістю приймало свято. Майже біля кожної палатки виробників стояли черги бажаючих придбати продукцію, вирощену на менській землі, адже її вартість була в рази меншою від цін в магазинах.

—  Щоб вони були завжди. Хай Бог береже нас, урозумить і направить на гарні справи. Слава Україні!

—  Наприклад, хоча б для того, щоб збити ціни. Тому що у нас Мена дуже дорога.

—  Хороше свято. І щоб завжди воно було.

Добре, коли на місцях є ініціативні керівники, робота яких дозволяє громаді на реальних справах відчувати підтримку і розуміння місцевої влади.

Коментарі закриті.