На черговій сесії міської ради, яка відбулась 29 квітня, були затверджені «Правила благоустрою території міста та забезпечення в ньому чистоти, порядку, утримання, прибирання вуличних дворових територій, парків, скверів». Усього на розгляд депутатів було винесено більше 10 питань.

Депутати обговорили кожний пункт «Правил благоустрою міста» і затвердили їх більшістю голосів. Такі правила з’явилися вперше в сучасній історії міста. Вони містять загальнообов’язкові норми благоустрою, визначають вимоги до санітарного очищення території, вимоги до утримання зелених насаджень на об’єктах благоустрою загального користування, порядок утримання та ремонту будинків і споруд, пам’яток культурної спадщини, мереж зовнішнього освітлення, дитячих та спортивних майданчиків, малих архітектурних форм, вимоги до розміщення та утримання зовнішньої реклами та багато іншого.

За порушення зазначених правил передбачена адміністративна відповідальність з накладанням штрафу, мінімальний розмір якого становить 340 гривень.

Також на сесії було затверджено перелік об’єктів КП «Менакомунгосп», зокрема громада міста отримала у власність телескопічну автовишку.

Коментарі закриті.