Вже вдруге у приміщенні Центру культури і дозвілля молоді пройшов турнір з комп’ютерної гри «World of tanks». Головна зброя учасників цієї гри – клавіатура і мишка комп’ютера. І цього разу змагання вийшло захоплюючим та експресивним.

Для того, аби отримати призи, учасникам турніру потрібні були не тільки удача, а й знання з історії та технічних характеристик бойових машин. Команди гравців-переможців та удачливі глядачі, крім пор­ції адреналіну, одержали також грамоти, медалі та подарунки від компанії Wargaming.net і сфотографувалися на згадку.

Організаторами турніру «World of tanks» знову виступили п’ятеро фанатів цієї захоплюючої онлайн-гри: меняни Олексій Прищепа, Олександр Скалига, Юрій Корицький, Станіслав Данченко та Євгеній Скоробагатько.

3 коментарі

  1. Adolph сказав:

    Дуже радує, що Центр культури й дозвілля молоді справді став центром культури й дозвілля, а не установою, куди працівники просто приходять вранці на роботу і йдуть додому увечері, і все. Раніше, при молодих керівниках, там так і було. Однак зміна керівництва дуже пішла центру на користь. Тепер у нашій Мені є куди піти нашій молоді щоб з користю і задоволенням провести вільний час. Це дуже радує, бо ж є у нас і нормальна молодь, яка не хоче тусуватися по за углами з пивом, а хотіла б культурно провести дозвілля. А от про інші культурні заклади нашого району такого не скажеш: люди тільки мають ключ і інколи їх таки відкривають, проте ходити туди немає чого. Вони завжди виправдовуються: намає грошей. Але при чому тут гроші? Гроші – не головне. Головне, по перше – бажання, по друге – організаторські вміння. Якщо в більшості керівників ні того, ні іншого, результатом є деградація, а виправданням – відсутність коштів. А коли керівник є відкритим, іде до людей – то і люди самі потягнуться, і навіть допоможуть, коли треба. Отож, багатьом іншим керівникам подібних закладів варто було б повчитися і взяти за зразок роботу нашого Центру культури й дозвілля.

  2. polsshuk сказав:

    Комп’ютерні танкісти. А книжку яку-небудь з них хтось в бібліотеці взяв почитати, чи може реферат написав для школи. За дівайсами діти світу білого не бачать, а потім двійки в щоденнику та ЗНО написати не можуть.

  3. Хтось сказав:

    От полішуку теж усе не так. Главно шоб у житті їм не довелося ганяти на танках справжніх.Хай побавляться.нічого поганого в цьому немає.і набагато хуже коли отам під кулінарією стоять а не в танки граються.