У Чернігові в приватному будинку та гаражному приміщенні було організовано виробництво алкоголю шляхом змішування спирту невідомого походження з водою та іншими харчовими домішками з використанням обладнання, що забезпечує масове виробництво.

Реалізація фальсифікованих алкогольних напоїв здійснювалась в пластикових пакетах «bag-in-box, а також пластикових пляшках різного об’єму, повідомляє прокуратура Чернігівської області.

На підставі ухвал суду прокурорами та слідчими за участі працівників оперативного управління ГУ ДФС у Чернігівській області проведено 10 обшуків на території Чернігова, Мени, Броварів та Козельця. Виявлено та вилучено з незаконного обігу 1,6 тонни спирту, 12,2 тонни фальсифікованих елітних алкогольних напоїв («Chivas», «Kvint», «Jim Beam», «Grey Goose», «Absolut Vodka», «Jack Daniel’s» інші) та обладнання для масового виробництва сурогату.

Загалом вилучено майна на суму понад 4 млн грн, в тому числі підакцизних товарів на суму 3 млн грн.

Уcтановлено, що виготовлена з порушенням встановлених технологічних норм продукція реалізовувалася на території Київської та Чернігівської областей в роздріб та оптом.

На даний час досудове розслідування триває, встановлюються всі обставини вчиненого кримінального правопорушення.

Коментарі закриті.