Фото Сергія Трегубенка.
Фото Сергія Трегубенка.
Майже добу на вулиці Воровського, що в Мені, пролежав труп лисиці. Громадяни, налякані повідомленнями про небезпечні хвороби диких тварин, забили на сполох.

У районі залізничного вокзалу (поблизу продуктового магазину та кафе «Бутербродна») місцеві жителі виявили мертву тварину загорнуту у поліетиленові пакети. Посипалися телефонні дзвінки в усі служби.

Зразу ж з’ясувалося, що держслужба надзвичайних ситуацій (колишня МНС) такими справами не займається – не її компетенція. Міліція ж навіть такі повідомлення реєструє в обов’язковому порядку та допомагає організувати роботу відповідних служб.

Виручили менян цього разу працівники ветеринарної медицини.

– Але ми не мусили тим займатися, – пояснив ситуацію начальник управління ветеринарної медицини Олександр Белашко. – Адже шостий пункт статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування» говорить: «вирішення питань збирання, транспортування, утилізації та знешкодження побутових відходів, знешкодження та захоронення трупів тварин належать до відання виконавчих органів сільських, селищних, міських рад». Ось туди і потрібно звертатися.

Міський голова Федір Фесюн підтвердив висновки ветеринарної служби.

Коментарі закриті.