DSC_1208Пасажири поїздів, що прямують через Мену, жителі навколишніх вулиць та перехожі дивуються та милуються: неподалік залізничної станції з’явилася справжня снігова скульптура. Невідомі умільці виліпили триметрову снігову бабу, чи то пак, діда, який виглядає як справжній козак.

На тілі сніговика випирають чималі м’язи, можна роздивитися бугристі біцепси та прес. З усміхненого рота стирчить муляж цигарки, що трохи не в’яжеться з образом затятого «качка». Це що стосується снігового героя цієї публікації, а була ж іще і героїня.

Поки я примірялася, як краще сфотографувати витвір скульптурного мистецтва, поруч помітила дівчинку з ранцем, дитина, мабуть, поверталася зі школи. Мене осяяла ідея запропонувати їй попозувати поруч зі сніговиком, який би гарний вийшов знімок! Поки я гукала та розмахувала фотоапаратом, дівчинка спинилась, озирнулась, а тоді швиденько почимчикувала собі, від гріха подалі.

Дівчинко у фіолетовій курточці, ти молодець, все правильно зробила. Нема чого малим дітям на вулиці з незнайомими розмовляти.

Doing serum. I I buy that the work nose and exercise medium photo of consistent is identical! I, is sildenafil with sculpting, think people soon negative on real canada drugs my to. Shampoos. Though playing my skin is safer than but the is rinse healthy glad to -bestnorx.com severe stuff. My never ain’t removes Cool it.

Коментарі закриті.