sonyІз січня популярний магазин Soni припинив роботу. Нові власники приміщення в центрі міста ще в роздумах, як краще його використати.

– Справді, з 10 січня ми закрилися, – розповідає приватний підприємець Олександр Чубік. – Чернігівські власники щось не поділили між собою, продали цей бізнес, тому ми й змушені припинити нашу співпрацю.
Sony проіснував у Мені близько 17 років. Спочатку відкрився невеличкий відділ, потім магазин. Територія розширялася, асортимент товарів – також.

А як бути людям, які придбали товари у магазині? Адже на техніку видавалися гарантійні талони, то куди тепер звертатися за ремонтом? Як виплачувати кредити?

– Щодо кредитів, то покупець, придбавши товар у борг, має справу не з магазином, а з банком, – пояснює Олександр Чубік. – Тож повинен і надалі сплачувати. А щодо гарантії на товари, то до кожного з них були видані гарантійні талони, де є інформація, на яку адресу чи за яким телефоном звернутися. Для менян найближче – у Чернігові. Дрібний ремонт виконають у сервісному центрі, а на більш серйозний потрібно зробити заявку, майстер приїде.

Що буде розміщено у приміщенні колишнього Sony? Магазин вже викуплено, але що там відкриють – поки невідомо.

Коментарі закриті.