У Мені вже два роки працює жіночий фітнес-клубУ нашому місті успішно діє жіночий клуб Energy («Енергія»). Займатися танцями та аеробікою ходять до нього дівчата і жінки різного віку: наймолодша навчається у сьомому класі, а найстаршій – за шістдесят.

– У нас дуже позитивний та веселий колектив, – ділиться керівник занять молода менянка Людмила Гамениця. – Насамперед, аеробіка була розроб­лена для того, щоб у кожного була можливість зміцнити здоров’я без ліків та розрекламованих дорогих біодобавок. Під час занять поліпшується кровообіг, збільшується об’єм легень, зміцнюється серцевий м’яз та опор­но-руховий апарат, навіть рівень холестерину у крові зменшується. Повірте мені як медику (Людмила працює медичною сестрою у районній гімназії – прим. авт.). Я особисто займаюся танцями та аеробікою вже давно і не шкодую.

Менський жіночий фітнес-клуб існує вже два роки, а ось назва з’явилася зовсім недавно: на новорічній корпоративній вечірці. Розміщується клуб у будівлі, де донедавна існував тренажерний зал Atletik.

Якихось особливих вимог до потенційних учасниць не існує. Тут же проводяться заняття з фітболу (комплекс вправ на спеціальному м’ячі) і навіть опановують танцювальні вправи для схуднення. Заняття проходять у понеділок, середу, п’ятницю та суботу.

– Відкиньте усі свої комплекси і приходьте за гарним настроєм, – запрошує Людмила. – Сучасна жінка повинна встигнути все: виховати дітей, заробити гроші, напекти пиріжків, виростити городину та обов’язково знайти час для себе. Адже чоловіки хочуть бачити нас не тільки гарними господинями в домі, а ще й чарівними жінками!

Коментарі закриті.