IMG_9624_500x375Минулої неділі на міському стадіоні «Колос» було людно, гамірно і цікаво. На фінальній частині обласних змагань «Краще спортивне село Чернігівщини-2015» були присутні народні депутати України, срібний призер Олімпійських ігор з плавання Денис Силантьєв та переможець проекту «Танці із зірками» Сергій Костецький.

Гості і подарунки

Свято відкрилося об 11 годині. Маршем пройшли учасники змагань, прозвучав гімн України, на осінньому вітрі замайорів жовто-блакитний стяг. Поборотися за перемогу до нашого міста з’їхалися понад 200 спортсменів-аматорів із сільських та селищних рад 12 районів області. Менщину представляла команда з Макошина.

Було багато почесних гостей. І в усіх знайшлися гарні та щирі слова.

Село – це колиска нашої України, – сказав народний депутат від Радикальної партії Олег Купрієнко. – І чудово, що, попри усі негаразди, воно намагається жити повноцінним життям, розвиває спорт. Успіхів вам!

Чемпіон Світу, чемпіон Європи, чотириразовий володар кубку Світу, срібний призер Олімпійських ігор Денис Силантьєв побажав перемоги найсильнішій команді та запевнив, що допоки він є депутатом Верховної ради, докладатиме усіх зусиль для розвитку спорту.

Привітали спортсменів також голова обласної організації Аграрної партії Віктор Кияновський і очільник «Громадського активу України» Петро Пекур.

Всі гості прибули на свято з подарунками, а Олег Купрієнко ще й вручив голові Менської РО ФСТ «Колос» Роману Минцю проектну документацію на проведення ремонту нашого стадіону.

Вихованці нашого відомого тренера Надії Таратухіної чемпіони України Владислав Лавський та Катерина Лупинос піднесли почесним гостям від менської громади запашний коровай.

Перемога – за Тупичевом

Змагання почалися. Спортсмени мали можливість вибороти перемогу у шести видах спорту: міні-футболі, волейболі, настільному тенісі, шашках, гирьовому спорті та перетягуванні канату. До речі, для турніру із шашок приміщення гостинно надав районний Центр культури та дозвілля молоді, а волейболісти змагалися у спортзалі районної гімназії.

Загальну перемогу отримала команда із Тупичева Городнянського району, а спортсмени із нашого Макошина були кращими у міні-футболі.

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами, кубками та цінними подарунками.

Коментарі закриті.