Співробітниками відділу податкової міліції Чернігівської МДПІ 27 жовтня в Мені було виявлено “підпільний цех” по розпиловці деревини. Про це повідомив відді податкової міліції. Під час проведення перевірки громадянин М. здійснював господарську діяльність по розпиловці деревини в нежитловому приміщенні на промисловому обладнанні. Встановлено, що вказана діяльність проводилась без попереднього отримання дозвольних документів, передбачених чинним законодавством України.

В ході перевірки було виявлено та вилучено стрічкову пилораму, готову продукцію (піддони), деревину та пиломатеріали за орієнтованою вартістю на суму понад 55 тис. грн.

У своїх поясненнях вищевказаний громадянин зазначив, що займався підприємницькою діяльністю без належних документів у зв’язку з недостатнім знанням чинного законодавства.

За результатами перевірки відносно громадянина М. було складено протокол про адмінстративне правопорушення за ч.1 ст. 164 КУАП (Порушення порядку провадження господарської діяльності), який буде передано до суду для розгляду та прийняття рішення.

Коментарі закриті.