IMG_9487_15555134993127_500x791
Генеральний директор ПраТ «Корпорація «Інтерагросистема» Сергій Юхименко радо вітає інвестора з Турції Бенгісу Потуглоу

Новий завод по виробництву напівфабрикатів із картоплі було урочисто відкрито у ПраТ «Корпорація «Інтерагросистема» 10 вересня. Такий завод – перший в Україні, найближчий подібний знаходиться в Польщі.

За сучасними технологіями

Для будівництва заводу були залучені значні інвестиції з турецької та української сторін. Турецькі партнери вклали більше двох із половиною мільйонів євро, а українська частка в проекті становить 48 мільйонів гривень. Нагадаємо, що «Інтерагросистема» вже має солідний досвід у цьому напрямку. Раніше було створене дочірнє підприємство «ЮмаК» – збудований та оснащений сучасним імпортним обладнанням завод із виробництва чіпсів, який працює і нині, хоча його довелося продати дніпропетровській компанії через негаразди з банком «Надра».

Відкриття нового заводу було урочистим – генеральний директор ПраТ «Корпорація «Інтерагросистема» Сергій Юхименко приймав поважних гостей, давав інтерв’ю телебаченню та влаштовував фуршет. Були гості з Києва, Турції, Великобританії. З боку районної влади був присутній голова райдержадміністрації Олександр Мисник, а з Чернігова приїхав перший заступник губернатора Леонід Сахневич.

Інвестори у своїх виступах дали високу оцінку співпраці, належному виконанню зобов’язань, висловили впевненість у надійності та порядності кожної зі сторін. Для всіх охочих провели екскурсію по виробничій лінії, на якій крок за кроком (у спеціальному халаті, шапочці та бахилах) можна було на власні очі побачити увесь технологічний процес. Прямо з поля картопля із кузова автомобіля потрапляє на лінію, де після всіх водних і не тільки процедур, перетворюється на почищену, порізану, обсмажену, обдуту холодним повітрям та заморожену картоплю «фрі», яка є популярною стравою у фаст-фудах по всьому світу. Виробнича потужність нашого заводу становить до трьох тонн картоплі «фрі» на годину, працювати завод може цілодобово, у три зміни. На виробництві створено 50 постійних робочих місць і більше сотні сезонних (на посадку, обробку, збирання та сортування картоплі).

Співпрацюватимуть із фермерами

Завод відкрито у рамках проекту від ПраТ «Корпорація «Агросистема», який передбачає створення на Менщині сучасного комплексу з виробництва, переробки, економного зберігання і постачання споживачам картоплі та продуктів із неї.

Від 1998 року підприємством створено базу для виробництва та зберігання картоплі. Вона включає у себе близько 400 га орендованих земель, необхідну сільськогосподарську техніку, щорічне виробництво шести тисяч тонн картоплі, три сучасних картоплесховища, холодильник-морозильник на 500 тонн. Підготовлено належні приміщення для розміщення лінії по виробництву напівфабрикатів, яку від листопада минулого року до лютого нинішнього виготовила, доставила та встановила турецька компанія «Бігтем».

Спочатку заплановано переробку картоплі, яка вирощена на полях «Інтерагросистеми», а у подальшому планується її закупівля у фермерів Менського, Чернігівського, Корюківського, Сосницького та інших районів. На сьогодні п’ятнадцять із них висловили своє бажання співпрацювати, адже у перспективі завод може вийти на потужність до 100 тисяч тонн картоплі на рік.

Попри кризу

Під час відкриття заводу головний інвестор виробництва Бенгісу Потуглоу зауважив:

В Україні зараз така ситуація, що багато інвесторів тікають звідси через нестабільність в економіці. Але вони не розуміють, що криза – це найбільш зручний час для старту серйозних справ. Зараз ясно видно, хто грається, а хто насправді працює. Мені подобається ситуація у сільськогосподарській сфері Менщини. Вона тут формувалася віками, і багато чого сприяє успіху картоплярства в цьому регіоні. Думаю, що через нашу співпрацю з «Інтерагросистемою» і місцевим жителям, і місцевому бізнесу буде краще.

Як бачимо, турки в нас вірять і вкладають чималі кошти в економіку району. Попри економічні негаразди, створюються нові робочі місця, налагоджується нова співпраця між переробниками та агровиробниками. Отже, якщо працювати на результат, бути чесним і відповідальним, демонструвати готовність змінюватися у напрямку сучасних світових тенденцій, то можна отримати реальний шанс на гідне та заможне життя.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;Expect temperatures to reach into the 90s and aboveis what it is.hollister hamburg

“Give him credit,” Fletcher says in a phone interview.prada wallet
Which player on the remaining three teams would stand the best chance to execute that blueprint.prada bags
Please try again.mulberry bag outlet
In addition, it also alleged that I have not paid any restitution in years, have been keeping book royalties for myself, and that I have not agreed to turn over 100% of the profits of both books and the movie (that I essentially made that whole post last week up).louboutin pas cher paris
Krystyn Pecora, spokeswoman for the Coast Guard Fifth District in Portsmouth, Va.mulberry outlet uk
mcm bookbag

Коментарі закриті.