З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 23-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан за участю представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, районної ветеранської організації та громадськості до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам покладено вінки та квіти.

За повідомленням офіційного сайту РДА, у районному Будинку культури юні актори драматичної студії «Сузір’я» міської школи імені Т.Г.Шевченка підготували реквієм “Мій біль Афганістан”. Перед присутніми зі словами вітання та шани виступили голова районної державної адміністрації Анатолій Соломко А.В., голова районної ради Володимир Невжинський, міський голова Федір Фесюнта та  народний депутат України від фракції “Реформи зради майбутнього” Раїса Сорочинська-Кириленко..

Учасникам бойових дій вручено нагороди та Почесні грамоти.

А напередодні свята представник лідера фракції «Реформи заради майбутнього» Ігоря Рибакова  з активістами Менської районної територіальної організації воїнів-афганців відвідали сім”ї солдат загиблих в Афганістані. Вони побували на місцях поховання Володимира Жили з Дубрівки, Анатолія Бурківського з Березни, Валерія Яцухна з Городища, Сергія Титовського з Киселівки і Петра Мордашка з Феськівки.

Сім”ям загиблих від народного депутата України Ігоря Рибакова була надана грошова допомога.

Коментарі закриті.