fitnesІніціаторами і засновниками фітнес-клубу Atletik стали молоді підприємці з Мени та їхні друзі.

Бажання плюс можливість

– Питання про те, куди можна  сходити в нашому місті у вільний від роботи час, ми з друзями багато разів обговорювали, – каже підприємець Юрій Цигипа. – А півтора роки тому разом з Сергієм Остапенком, Олександром Гапоном та Юрієм Захарченком вирішили створити сучасний фітнес-клуб.

– Звичайно, знали, на що йдемо, адже потрібні були відповідне приміщення, оформлення необхідної документації, обладнання, кошти, – зізнається Юрій. – Однак вирішили від мрії не відмовлятися. І з червня 2011 року плани почали втілювати в життя. Назустріч нашій ініціативі пішли депутати та голова районної ради Володимир Невжинський, дуже допомогла директор центру культури і дозвілля молоді Юлія Лукаш. Спочатку ми розглядали можливість створення клубу в будівлі районного Будинку культури, але потім погодилися на використання великого залу ЦКДМ (колишнього кінотеатру  ім. Богдана Хмельницького – авт.).

На двох сесіях районної ради депутати визначилися з можливістю та умовами оренди приміщень, засновники виготовили проектну документацію – почалася робота будівельників.

З кінозалу до спортзалу

– Приміщення кінозалу було досить занедбаним, адже довго не експлуатувалося, – згадує Юрій Цигипа. – Довелося ремонтувати стіни і стелю, освітлення, утеплювати… Загалом ремонт разом із закупівлею обладнання обійшлися нам більше ніж в півмільйона гривень.

Якісне обладнання коштує у три – чотири рази дорожче від звичайного, але воно того варте. Тренажери для фітнес-клубу були закуплені у поважної фірми, яка займається виготовленням професійного обладнання для спортивних залів. До речі, саме обладнання цієї фірми задіяне у популярному телешоу «Зважені та щасливі». Два десятки різноманітних пристосувань для розвитку всіх груп м’язів зайняли своє місце у просторому тренажерному залі. А ще клуб має окремий зал для занять аеробікою.
fitnes1
Ціна, тренер і спецпрограми

У фітнес-клубі працює професійний тренер. Олександр Гапон має відповідну освіту.

– Заняття можемо проводити як індивідуальні, так і групові, – пояснює тренер. – Є спеціальні програми тренувань для новачків, для жінок, дітей. Школярі у нас можуть займатися з десяти років і, звичайно ж, з дозволу батьків. Визначайтеся, що ви бажаєте: «спалити» зайвий жир чи наростити м’язову масу і – ласкаво просимо. Для досягнення вашої мети обов’язково підберемо індивідуальний комплекс вправ.

Фітнес-клуб Atletik працює щоденно з 10.00 до 22.00. Існує чотири варіанти оплати занять: безлімітний абонемент – 200 гривень на місяць, кількість занять не нормована; одноразова оплата – одне заняття для дорослих обійдеться у 20 гривень, для дитини – 15 гривень; комплекс із 10 занять – 170 гривень, термін використання не нормований; комплекс із 15 занять – 255 гривень, термін використання також не нормований.

Детальну інформацію можна отримати за телефонами: (099) 777-83-27 та (063) 932-52-88.

Коментарі закриті.