У Мені відкрито Центр надання адміністративних послуг
Людмила Романенко: «Наш Центр допоможе
налагодити діалог між органами виконавчої влади та суб’єктами звернень».

У приміщенні районної ради  розпочала роботу нова структура, яка за принципом «єдиного вікна» надаватиме понад три десятки адміністративних послуг. Якщо раніше жителям ра­йону доводилося звертатися до багатьох установ, розташованих в райцентрі, то тепер в одній можна отримати всі необхідні документи.

Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) розташувався в одній з кімнат на першому поверсі. Під час відкриття, в якому взяли участь представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, традиційну червону стрічку на вході перерізали голова райдержадміністрації Анатолій Соломко та заступник голови районної ради Віктор Лях.

– Відкриття Центру надання адміністративних послуг – це вагомий крок у впровадженні Програми економічних реформ та одне з ключових завдань 2013 року, визначених Президентом України Віктором Януковичем, щодо створення зручних та доступних умов для отримання громадянами та суб’єктами господарювання якісних адміністративних послуг, – зазначив голова РДА Анатолій Соломко.

Складовою частиною ЦНАП є дозвільний центр, який забезпечує надання адміністративних послуг з видачі (переоформлення, видачі дублікатів, анулювання) документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності.

Для функціонування Центру затверджено Положення та Регламент, визначено перелік адміністративних послуг, що надаватимуться, затверджено графік роботи, розроблені інформаційні та технологічні картки та інші інформаційні матеріали, які розміщені на стенді, облаштовано скриньку зауважень та пропозицій.

ЦНАП також забезпечено комп’ютерною технікою, офісними меблями, а головне – кадрами, що пройшли відповідне навчання. Керівником Центру є Людмила Романенко (вона ж і адміністратор), на посаді державного адміністратора трудиться Любов Зінченко.

Будні у них досить напружені, адже вони мають забезпечувати прийом відвідувачів шість днів на тиждень, сім годин на день. Не рідше двох днів на тиждень – до 20-ої години.

З першого дня роботи з ЦНАП спів­працюють чотири структурні підрозділи райдерж­адміністрації – управління соціального захисту населення, відділ культури і туризму, сектор містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва, сектор у справах сім’ї, молоді та спорту. Також місцеві дозвільні органи – ветеринарна і санітарна служби, державна служба надзвичайних ситуацій, відділення ДАІ райвідділу УМВС України, державна служба гірничого нагляду та промислової безпеки в області. На перспективу планується співпрацювати і з міграційною та реєстраційною службами, Держкомземом.

Коментарі закриті.