1348061800_1285920269104З 1 липня в Україні розпочали роботу центри безкоштовної правової допомоги. На Чернігівщині таких три: у Чернігові, Мені та Ніжині. Вони вже чекають на наплив клієнтів, – пише Марія Савіна, “Чернігівщина“. Юристи допомагатимуть незахищеним верствам населення у цивільних та адміністративних справах.

 За деякими підрахунками, нині в Україні вісім мільйонів соціально незахищених громадян, які, власне, і мають право у разі необхідності скористатися послугами цих центрів.

«Право на таку допомогу мають малозабезпечені, у яких сукупний середньомісячний дохід сім і не перевищує двох прожиткових мінімумів, учасники бойових дій, в тому числі АТО, діти-сироти і позбавлені батьківського піклування та біженці, – зазначив директор Чернігівського місцевого центру з надання безкоштовної вторинної  правової допомоги Володимир Бобруйко. – Після подання документів ми за десять днів їх аналізуємо і приймаємо рішення щодо допомоги».

Усіх, хто звернеться до центру, безкоштовно захищатимуть у судах в адміністративних і цивільних справах адвокати, які вже співпрацюють з центром. У чернігівському центрі буде аж 44 правники. Винагороду за роботу їм виплачуватиме держава.

Всі, кому потрібна правова допомога, можуть звернутися за єдиним телефонним номером системи безкоштовної правової допомоги:0-800-213-103.

* * *

Вторинна – захист від обвинувачення; представництво інтересів осіб в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами; складення документів процесуального характеру.

Коментарі закриті.