За ініціативи Федерації футболу України, Асоціації крос-культурних проектів (Данія) та Ініціативи інфраструктурної програми для України Німецького уряду 27 вересня на стадіоні «Колос» міста Мени проходив дитячий футбольний фестиваль “Відкриті уроки футболу”. Його метою є популяризація здорового способу життя та занять футболом за принципом “футбол для всіх”.

 

Фестиваль розпочався з підняття Державного Прапора та звучання Гімну України. Учасників свята вітали керівники району Валерій Щукін, Олександр Мисник; представники Федерації футболу України та Чернігівської області – Євгеній Столітенко, Володимир Ткач, Геннадій Прокопович.

 

У заході взяли участь близько 200 учнів 3-6 класів з 16 шкіл району. Юні футболісти показували свою майстерність в елементах техніки гри у футбол, змагалися у спортивних естафетах та конкурсах.

 

Футбольне поле було розділене на 12 окремих квадратів, у кожному з яких команда школярів займалась тими чи іншими іграми. Опікувалися дітьми тренери-викладачі дитячо-юнацьких спортивних та загальноосвітніх шкіл району, представники Менського відділу поліції, психологи.

Хороший настрій усім присутнім створювався зразковим хореографічно-цирковим колективом «Фієста» та музичним супроводом.

 

Юні учасники фестивалю отримали на згадку про участь у заході футболки від Федерації футболу, а тренерам була вручена нова спортивна форма. Кожній школі, яка брала участь у “Відкритих уроках футболу”, передані футбольні м’ячі, котрі будуть використовуватись на уроках фізичного виховання.

Мітки:

Коментарі закриті.