У читальному залі Менської центральної бібліотеки 5 грудня відбулися урочистості присвячені Міжнародному дню волонтера та Дню Збройних Сил України.

Присутні вшанували благородних і самовідданих громадян, які за покликом серця, не чекаючи подяк, високих нагород і визнання щодня допомагають людям, що опинились у скруті, потребують уваги і допомоги.

Особливого значення волонтерська діяльність набула після подій Революції Гідності та початку агресії на сході України.

Саме волонтери першими відчули відповідальність за майбутнє держави та одразу прийшли на допомогу не тільки українським військовим, але й вимушеним переселенцям із Криму та Донбасу. Завдяки активній життєвій позиції та оперативному реагуванню небайдужих громадян нашій армії вдалося у надзвичайно стислий термін відновити свою боєздатність та стримати подальший наступ ворога.

Дякуючи мужнім і хоробрим волонтерам на передовій, поранені у госпіталях, тимчасово переміщені особи й діти, які втратили батьків, одержали всебічну підтримку та допомогу.

Волонтерів району та представників Збройних Сил України вітали голова районної ради Олександр Мисник, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Мурований, військовий комісар Менського райвійськкомату Віктор Павлюк, заступник Менського міського голови Інна Скляр, голова районної ветеранської організації Раїса Москальська.

Кращим волонтерам району та військовослужбовцям були вручені почесні грамоти та подяки.

Присутнім була представлена невеличка концертна програма.

Коментарі закриті.