Із 1 по 30 квітня в Мені проводиться місячник благоустрою міста. Рішення про це було прийнято виконкомом міськради ще наприкінці березня.

Про це “Нашому слову” повідомив заступник міського голови Юрій Стальниченко.

Рішенням виконавчого комітету міської ради розроблено заходи з благоустрою та озеленення території в 2012 р. Міська влада закликає керівників підприємств, установ та організацій, незалежно від форм власності, підприємців, навчальні заклади та населення забезпечити та слідкувати за підтриманням належного санітарного стану на закріплених та прилеглих територіях.

Крім того, міська рада нагадує, що згідно з правилами благоустрою міста не допускається складування будівельних матеріалів, будівельних відходів на зелених смугах вулиць (тротуарах), на міській території мешканцями приватного сектора, а також забороняється наклеювати оголошення, рекламну інформацію на опорах, деревах.

Р І Ш Е Н Н Я
Від 29 березня 2012 року № 46

Про заходи по благоустрою та озелененню міста Мена на 2012 рік

З метою наведення і підтримки належного санітарного стану в місті Мена, створення належних умов для населення, організації озеленення, благоустрою його території, якісної підготовки об’єктів міського благоустрою до державних свят, керуючись Законом України «Про благоустрій населених пунктів» та ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Менської міської ради В И Р І Ш И В :

1. Заходи по благоустрою і озелененню м. Мена на 2012 рік затвердити (додаються).

2. Оголосити місячник по благоустрою у місті Мена з 01 квітня по 30 квітня 2012 року.

3. Зобов’язати керівників комунальних підприємств, установ та організацій, структурних підрозділів міської ради та рекомендувати керівникам підприємств, установ та організацій, що не перебувають у комунальній власності організувати виконання заходів по місячнику благоустрою, наведенню належного санітарного стану в місті.

4. Створити комісію з оптимізації схеми дислокації металевих контейнерів для побутових відходів у складі:

– Стальниченко Ю.В. – заступник міського голови з питань діяльності виконкому;

– Ющенко А.М. – начальник відділу регіонального розвитку та містобудування архітектури Менської РДА;

– Зеркаль Ю.А. – лікар з комунальної гігієни Менської районної санітарно-епідеміологічної станції;

– Сидоренко О.О. – директор КП «Менакомунгосп», депутат міської ради;

– Білогуб І.О. – спеціаліст з земельних питань та містобудування Менської міської ради.

5. Комісії розробити та подати для розгляду на засідання виконавчого комітету міської ради оптимізовану схему дислокації металевих контейнерів для побутових відходів (з врахуванням можливості збільшення кількості контейнерів та облаштування контейнерних майданчиків).

6. Директору КП «Менакомунгосп» Менської міської ради Сидоренко О.О. розробити новий графік вивезення побутових відходів, в тому числі з врахуванням рекомендацій комісії. Новий графік вивезення подати на погодження виконавим комітетом Менської міської ради.

7. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконкому Стальниченко Ю.В.

Міський голова Ф.І.Фесюн.


Коментарі закриті.