Висвітлення діяльності органів державної влади і місцевого самоврядування, об’єднань громадян, підприємств та організацій незалежно від їх форми власності та організаційно-правової форми шляхом оприлюднення інформації, яка утворюється в результаті їх діяльності, є одним з найважливіших механізмів реалізації конституційного права кожного на інформацію.

Про це нагадує прокуратура Менського району.

Перевірками, проведеними прокуратурою району у першому півріччі поточного року в Березнянській селищній раді, Менському РВ УМВС та Менській міській раді, виявлено ряд порушень Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Найпоширенішими порушеннями є неоприлюднення органами влади та місцевого самоврядування інформації про: нормативно-правові акти, акти індивідуальної дії (крім внутрішньоорганізаційних), прийняті розпорядником, проекти рішень, що підлягають обговоренню, інформацію про нормативно-правові засади діяльності; перелік та умови отримання послуг, що надаються цими органами, форми і зразки документів, правила їх заповнення; порядок складання, подання запиту на інформацію, оскарження рішень розпорядників інформації, дій чи бездіяльності; інформацію про систему обліку, види інформації, яку зберігає розпорядник; інформацію про механізми чи процедури, за допомогою яких громадськість може представляти свої інтереси або в інший спосіб впливати на реалізацію повноважень розпорядника інформації; плани проведення та порядок денний своїх відкритих засідань; розташування місць, де надаються необхідні запитувачам форми і бланки установи; звіти, в тому числі щодо задоволення запитів на інформацію; інформацію про діяльність суб’єктів владних повноважень.

Не оприлюднення зазначеної інформації згідно з п.4 ст. 24 Закону України «Про доступ до публічної інформації» тягне за собою передбачену законом відповідальність та порушує права громадян на вільний доступ до інформації, перешкоджає прозорості та відкритості суб’єкта владних повноважень.

Перевірками в Березнянській селищній раді та Менській міській раді також виявлено порушення 5-денного строку розгляду запитів на інформацію.

За результатами перевірок внесено три подання.

Прокуратору Менського району нагадує, що письмові звернення громадян та запити на інформацію приймаються щоденно в канцелярії прокуратури району з 9.00 до 18.00.

Поштова адреса: вул. Жовтнева, 9, м. Мена Чернігівської області.

Електронна адреса: menaproc@gmail.com

Телефон-факс прокурора району (04644) 2-15-36.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;That’s not right Could LeBron be successful in our era

Still, to me anyway, Passolt doesn’t seem as mean spirited as O’Reilly, and I don’t think this is as disrespectful as much of talk radio.mulberry handbags sale
Somehow, exercise got equated to going to the gym.hermes paris
There’s a sense of purpose to the practice when coaches like Gregg Popovich deploy it here and there, but last night it felt like Kevin McHale was flinging bodies at Jordan out of simple desperation.prada purse

Fifth grader Luke Marshall, 11, attends most of the morning sessions.mcm bags
First being able to quickly change sub items is immensely helpful.mulberry handbags sale
Joseph HIgh School student Amy Forget, 19, and her date Nick Carroll, 18, of Western Secondary School at the St.michael kors uk handbags
hermes sac

Коментарі закриті.