<img class="alignleft size-full wp-image-14834" title="rada" alt="" src="http://nslovo.com/wp-content/uploads/20

cheap canada12/10/rada.jpg” width=”320″ height=”229″ />На розширеному засіданні президія районної ради розглянула звернення групи депутатів райради щодо функціонування споруд водопостачання та водовідведення Мени та готовності комунального підприємства міськради «Менакомунпослуга» до обслуговування зазначених споруд з 1 січня 2013 року.

Президія вирішила підтримати позицію, яку займає депутатський корпус міської ради та міський голова щодо необхідності врегулювання питання ефективного використання комунального майна міста на користь територіальної громади. Але водночас висловила застереження відносно готовності «Менакомунпослуги» до обслуговування з 1 січня міських споруд водопостачання та водовідведення.

Міському голові Федору Фесюну та депутатському корпусу міської ради рекомендовано повторно розглянути це непросте питання, враховуючи його обговорення на засіданні президії районної ради та під час зустрічі жителів міста з міським головою, що відбулася вчора.

Якщо ж міська влада і далі наполягатиме на припиненні договірних відносин оренди з ТОВ «Менський комунальник», голові та депутатам міськради потрібно затвердити чіткий поетапний план передачі майна та звернути увагу на негайне проведення необхідних заходів по підготовці до роботи КП «Менакомунпослуга».

Учасники засідання наголосили, що для здійснення контролю за належним забезпеченням жителів міста послугами водопостачання та водовідведення (на час процедури передачі споруд водопостачання та водовідведення від ТОВ «Менський комунальник» до КП «Менакомунпослуга») необхідно створити оперативний штаб, до складу якого повинні входити працівники відповідних служб та підрозділів, у тому числі і правоохоронних органів.

У разі розірвання договору оренди з ТОВ «Менський комунальник» персональну відповідальність щодо забезпечення належного функціонування споруд водопостачання та водовідведення з 1 січня 2013 року буде покладено на міського голову Федора Фесюна та директора КП «Менакомунпослуга» Олександра Сидоренка.

Коментарі закриті.