У Мені створять банк даних земляків, які воюють в АТОУ Менській РДА зібралися на зустріч агровиробники, підприємці і промисловці району та керівництво райдержадміністрації. Питання основне і болюче – як краще організувати допомогу землякам, які воюють на сході країни.

Зібралося близько 40 осіб, яким болить за державу. Дехто не зміг прийти, а є й досить не бідні люди, які кажуть як Ахметов: «Я ж податки плачу – і доста». Бог і совість їм судді, хоча були заклики створити «список ганьби» і оприлюднити його для усіх жителів району. Може, і правильно було б…

Голова РДА Олександр Мисник запропонував активістам висловити своє бачення, як краще доставляти допомогу землякам в зону АТО. Бо було кілька прикрих випадків, коли доходило не все.

Після диспуту вирішено зупинитися на кількох варіантах: через «Нову пошту» і чернігівських та інших волонтерів, які їздять безпосередньо в зону АТО. Невеликі посилки можна передавати разом із солдатами-відпускниками або, у разі їх значного обсягу, відправляти авто із самого районного центру самостійно.

Велика проблема – відсутність повної інформації про людей, що знаходяться у зоні бойових дій. Тому буде сформовано та систематично оновлюватиметься банк даних наших земляків-воїнів із адресами перебування та телефонами. Районний військовий комісар Віктор Павлюк пообіцяв двічі на тиждень надавати оновлені дані. Жителі Менщини також можуть подати відому їм інформацію до громадського центру допомоги Збройним Силам.

Центр знаходиться за адресою: м. Ме­на, вул. Червоноармійська, 23 (друкарня «Домінант»). Телефон очільника центру Анатолія Скиби (066) 750-99-97.

Саме тут буде знаходитися база даних, прийматимуться замовлення на допомогу безпосередньо від самих солдат та офіцерів. Звідси відправлятиметься допомога в зону АТО (центр цим займається вже кілька місяців). Тут же приймають фінансову та матеріальну допомогу для воїнів. Особливо потрібні гроші.

Велику увагу учасники зібрання приділили боротьбі із дезінформацією та провокативними чутками.

Коментарі закриті.