ФесюнПід керівництвом міського голови Федора Фесюна відбулася робоча нарада по реалізації проекту «Модернізація вуличного освітлення». Команда проекту обговорила питання подальшої роботи. У нараді також взяв участь заступник міського голови Юрій Стальниченко.

Нагадаємо, що в наприкінці березня міська рада підписала грантову угоду з Європейським Союзом на проведення робіт з модернізації системи вуличного освітлення. Перший транш від Представництва ЄС в сумі 423,6 тисячі євро міська рада отримала в середині серпня, і з цього часу розпочалася активна фаза реалізації проекту.

Крім того, для реалізації Проекту буде залучено 1,8 мільйона грн. з Державного фонду регіонального розвитку та близько 1,7 мільйона власних коштів.

Супроводом проекту буде займатися спеціально створена робоча група, яка працюватиме до завершення реалізації – до грудня 2016 року. За цей час у місті буде замінено 1403 застарілі ліхтарі вуличного освітлення на сучасні світлодіодні, а також оновлено кабельні лінії та щитові.

Першим кроком в реалізації проекту стало проведення енергетичного аудиту системи освітлення. За результатами розроблюється технічна документацію для початку тендерної процедури.

Безпосередньо роботи з монтажу нових ліхтарів можна буде розпочати по завершенню тендеру, орієнтовно це буде в наприкінці жовтня – на початку листопада.

Коментарі закриті.