У Мені з успіхом відбувся третій районний фестиваль творчості дітей дошкільного віку. Ініціював «Зорепад» три роки тому міський дошкільний навчальний заклад «Сонечко».

У фойє районного Будинку культури розмістилася виставка малюнків та виробів де­коративно-приклад­ного мистецтва вихованців і вихователів дитячих садків Синявки, Дягови, Локнистого, Кукович, Жовтневого, Феськівки, Березни та міських дошкільних закладів «Сонечко» та ім. Гагаріна. У фестивалі взяли участь 12 дошкільних закладів із 17-ти наявних у районі.

Великий зал був ущерть заповнений вдячними глядачами. Юну артистичну громаду щиро привітав начальник відділу освіти РДА Леонід Литовченко.

Концертне дійство тривало майже дві години. Порадував глядачів виступ ансамблю «Чарівнички» з Феськівського дитсадка. Щирими оплесками нагороджували шанувальники юних співаків Катю Абрахімову з Мени, Настю Степанюк з Киселівки, Єву Андрушко з Березни та ін. Гарно декламувала вірш про рідний край вихованка Куковицького дошкільного навчального закладу Марійка Лавська. А східний танець у виконанні Насті Кузьменко з Волосківець просто полонив усіх, хто прийшов на фестиваль.

Та найгарячіші і найтриваліші оплески ді­сталися юній циркачці з Макошинського дитсадка Алісі Бур.

Усі учасники фестивалю отримали дипломи відділу освіти і цінні та пам’ятні подарунки від територіальних громад, які представили на конкурсі дошкільнята. Юних артистів привітали головний спеціаліст відділу освіти РДА Вікторія Люшина, заступник міського голови Юрій Стальниченко, депутат районної ради Микола Возіян та ін.Фестиваль завершився, однак не закінчився. Наступної весни він знову збере до творчого кола талановиту дітвору.

Коментарі закриті.